FURNITURE / Chests of Drawers & Desks / Chiffonjé 5555345

nr 555 5345

Chiffonjé

Lenght: ()

valnöt, 1800-tal, längd: 104, djup: 47, höjd: 143

Condition: slitage

300

SEK 600

Monday December 1 2008
at 18:20:48